Dowiedz się o nas więcej

O nas

LIBERDENT

DOŚWIADCZENIE JAKOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

Liberdent jest młodą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą, z siedzibą w Krakowie. Założona i tworzona przez osoby od wielu lat działające w branży stomatologicznej. To właśnie doświadczenie oraz zapał pozwoliły nam znaleźć i wprowadzić produkty do tej pory nieobecne na polskim rynku. Są to produkty najwyższej klasy. Niektóre bardzo nowatorskie, a inne od wielu lat wyznaczające standardy jakości w specjalistycznych dziedzinach stomatologii, chirurgii regeneracyjnej i implantologii.

Naszą firmę tworzą zaangażowani ludzie, którzy z pasją podchodzą do swoich codziennych zadań i obowiązków. Służąc swoim doświadczeniem i wiedzą chcemy ułatwiać naszym Klientom realizację celów zawodowych. Liberdent to nie tylko bogata oferta produktowa, sprawna obsługa zamówień, ale także organizacja profesjonalnych szkoleń. Poznaj ofertę kursów na liberdent-edukacja.pl

Dlaczego my?

Doświadczenie

Zespół profesjonalnych przedstawicieli handlowych, którzy sprawiają, że nasi Klienci są usatysfakcjonowani współpracą z nami i zwracają się o nią wielokrotnie.

Jakość

Oferowane przez nas materiały, narzędzia oraz urządzenia i sprzęt dla gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, które spełniają międzynarodowe standardy.

Elastyczność

Do potrzeb i wymagań każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób zindywidualizowany, dzieląc się naszą wiedzą i poszukując właściwych rozwiązań.

Firmy, z którymi współpracujemy:

DESS Dental Smart Solutions

PRF PROCESS

ReicoDent

1+
Lat na rynku
1+
Lat doświadczenia
1+
Produktów
1%
satysfakcji
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami Napisz lub zadzwoń