Narzędzia o nienagannej jakości

DEPPELER

Narzędzia o nienagannej jakośc

Narzędzia stomatologiczne Deppeler

Firma Deppeler dostarcza praktykom narzędzia o nienagannej jakości, spełniające ich potrzeby i oczekiwania. Instrumenty, które łączą w sobie elastyczność i wytrzymałość, zapewniając doskonałe wrażenia dotykowe i niezrównaną trwałość.

Arnold Deppeler otworzył swój warsztat w 1934 roku w dawnej kuźni w Rolle w Szwajcarii, gdzie rozpoczął produkcję pierwszych szwajcarskich instrumentów stomatologicznych. Od tego czasu firma Deppeler stale się rozwija i nabiera międzynarodowego wymiaru – od kilku produktów sprzedawanych w Szwajcarii w latach 30-tych, do ponad 500 referencji dystrybuowanych dziś w ponad 40 krajach.

Twórca kultowego M23®

Zobowiązany do tworzenia innowacyjnych produktów przy zachowaniu najwyższych standardów szwajcarskiego wykonania, Arnold Deppeler Jr. zaprojektował oryginalny uniwersalny skaler M23®. Instrument ten zrewolucjonizował przemysł stomatologiczny na całym świecie i stał się szwajcarskim nożem każdego dentysty i higienistki stomatologicznej. Kolejne innowacje to opatentowana w 1997 roku tytanowa kireta, opatentowana w 2005 roku kireta do bruzd oraz opracowana w 2010 roku lekka i higieniczna rękojeść CLEANext.

Po stopniowej industrializacji produkcji na przestrzeni lat, firma Deppeler nabyła maszyny sterowane numerycznie. Podczas procesu produkcyjnego ścisła ręczna kontrola na każdym etapie gwarantuje, że każdy instrument spełnia nasze najwyższe standardy. Zgodnie z duchem rzemiosła Arnolda Deppelera wszystkie instrumenty są nadal starannie wykańczane ręcznie.

Podczas gdy wiele gałęzi przemysłu musiało się przenosić, firma Deppeler pozostała w Szwajcarii, w nowoczesnych i przyjaznych środowisku pomieszczeniach, gdzie do dziś produkuje cały swój asortyment zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 13485.

Zalety

Nienaganna jakość

To właśnie jakość odróżnia prawdziwą produkcję od produkcji taśmowej.  Firma Deppeler produkuje swoje narzędzia w całości, w związku z tym ma wpływ na wszystkie operacje, które prowadzą od surowca, poprzez produkcję, aż do recyklingu. 

Wiedza na temat surowców

Wieloletnie doświadczenie w produkcji stalowych wyrobów pozwala produkować instrumenty o niezwykłych właściwościach mechanicznych, łączące elastyczność i twardość oraz gwarantujące niezrównaną trwałość. Stosowana stal jest wyjątkowa, ponieważ jest trudniejsza w obróbce, ale jest najlepsza pod względem właściwości, których poszukuje lekarz.

Ręczne wykańczanie

Instrumenty tak precyzyjne i różnorodne muszą być wykańczane ręcznie. Skrupulatność, zręczność, pomysłowość i doświadczenie to cechy niezbędne u rzemieślników zatrudnionych w firmie Deppeler.

Inteligentny kształt

Kątowanie instrumentu odgrywa kluczową rolę w pracy lekarza stomatologa. Producent musi kontrolować wszystkie stopnie zagięcia, aby instrument umożliwiał leczenie często trudno dostępnych obszarów. Instrument musi być doskonale wyważony. Wtedy praca takim instrumentem jest skuteczna i komfortowa. Deppeler tę sztukę opanował do perfekcji. 

Słuchanie klientów firmy

Uważnie słuchając swoich klientów, Deppeler jest w stanie zaspokoić ich potrzeby poprzez stworzenie narzędzi, które dokładnie odpowiadają ich wymaganiom. Celem firmy Deppeler jest tworzenie narzędzi, które są przedłużeniem dłoni stomatologa.

Świadomość ekologiczna

Podejście do ochrony środowiska w systemie produkcyjnym Deppeler opiera się na zasadzie 3 R: Reduce – Re-use – Recycle; w szczególności w naszych pomieszczeniach, w przypadku stali (główny surowiec) i opakowań.

Stal

Stal, której używamy, jest produkowana zgodnie z naszymi kryteriami. Znamy ją doskonale i nie zawiera ona żadnych niepożądanych składników. Stal to doskonały materiał typu no-waste. Nic nie ginie i wszystko może być poddane recyklingowi w nieskończoność. Po długim okresie użytkowania instrument, który nie jest już używany, można po prostu poddać recyklingowi w taki sam sposób, jak inne metalowe przedmioty. Stal ma niekończący się cykl (lub „recykl”).

Opakowanie

Nasze opakowania typu blister (opakowania wstępnie uformowane) są wykonane w 100% z PET i mogą być utylizowane tak jak butelki PET. Materiał wypełniający jest w 100% biodegradowalny.

ZALECENIA

PREZENTACJA PRODUKTU

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami Napisz lub zadzwoń