MATERIAŁ STOSOWANY DO PRZESZCZEPÓW KOSTNYCH

THE Graft Collagen

MATERIAŁ STOSOWANY DO PRZESZCZEPÓW KOSTNYCH

THE Graft collagen PURGO

LegoGraft® to biokompatybilny, bezpieczny i naturalny materiał pochodzenia wieprzowego stosowany do przeszczepów kostnych, w formie bloku kostnego. LegoGraft® składa się z naturalnego substytutu kości THE Graft® (90%) oraz wysoce oczyszczonego wieprzowego kolagenu typu1 (10%). Matryca minerału kostnego pochodzenia wieprzowego jest podobna do fizycznych i chemicznych aspektów mineralizowanej matrycy kości ludzkiej.

ŁATWE FORMOWANIE

Składający się w 90% z granulek THE Graft® i w 10% z kolagenu produkt jest łatwiejszy w formowaniu. Uwodnione komponenty kolagenowe mają lepkość ułatwiającą mieszanie matrycy minerału kostnego. Dzięki tym cechom produkt można przycinać i/lub formować do różnych kształtów ubytków.

OPTYMALNA OSTEOKONDUKCYJNOŚĆ

Zachowując dobre właściwości związane z manipulacją, produkt LegoGraft® może utworzyć wystarczającą ilość tkanki kostnej do wszczepienia implantu i zachowania naturalnej objętości oraz doskonałego przywierania.

PRZEWIDYWALNE REZULTATY KLINICZNE

Dzięki dużej hydrofilowości produkt LegoGraft® stabilizuje skrzep i stymuluje rewaskularyzację materiału do przeszczepu w obszarze ubytku, aby zwiększyć wydajność migracji komórek do substratu mineralnego. W efekcie można oczekiwać szybkiego formowania kości, a także przewidywalnego wyniku klinicznego.

SPECYFIKACJA

PREZENTACJA PRODUKTU

PRZESZCZEP KOŚCI

Materiały do pobrania

Broszura dla pacjenta

Pobierz broszurę produktu The Graft Collagen.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami Napisz lub zadzwoń