Narzędzia stomatologiczne

ReicoDent

NARZĘDZIA STOMATOLOGICZNE REICODENT

ReicoDent to marka narzędzi stomatologicznych produkowanych przez niemiecką firmę devemed GmbH.  Tradycyjna firma rodzinna Karl Reichle & Co. z Nendingen (Tuttlingen) została założona w 1904 roku przez Karla Reichle. Około 1960 roku narodziła się marka DEVE, która wkrótce została doceniona na całym świecie, szczególnie za wysokiej jakości kleszcze, które do dziś są popularne i nadal cieszą się dużym zainteresowaniem.

ROZWÓJ FIRMY

W 2006 roku firma Karl Reichle i jej marka DEVE przekształciły się w devemed GmbH. Wraz z tym wznowieniem przejęto know-how i doświadczenie z ostatnich 100 lat. Marka DEVE miała zatem pozostać w nowej nazwie firmy i nadal oznaczać wysoką jakość instrumentów stomatologicznych. Koncepcja i wygląd zewnętrzny zostały dostosowane do nowych czasów, ale przewodnia zasada firmy pozostała: devemed produkuje innowacyjne, trwałe i wysokiej jakości instrumenty, które prowadzą do najwyższej satysfakcji naszych klientów.

1300 instrumentów do leczenia w każdej dziedzinie stomatologii

Marka ReicoDent to ponad 1300 instrumentów do leczenia w każdej dziedzinie stomatologii, od diagnostyki aż po chirurgię. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu znamy potrzeby stomatologów i nieustannie rozwijamy nasze produkty w zgodzie z nimi. Nasze długoletnie doświadczenie uczy nas, że innowacyjne i wysokiej jakości instrumenty są kluczem do sukcesu.

Estetyka, ergonomia i funkcjonalność

ReicoDent łączy estetykę z ergonomią, funkcjonalność z jakością oraz przystępną ceną. Narzędzia są ważnym czynnikiem sukcesu w leczeniu stomatologicznym, dlatego przy tworzeniu produktów wspierają firmę uznani na całym świecie specjaliści, aby stale je ulepszać i dostosować do potrzeb praktyków. Podczas produkcji instrumentów ważna jest spełnianie najwyższych standardów jakości i precyzja wykonania. Jednocześnie powinny one być nieskazitelne pod względem wyglądu i funkcjonalności nawet po latach użytkowania w gabinecie stomatologicznym.

Niemiecka jakość i precyzja

Bezpieczeństwo pacjentów i lekarzy musi być postrzegane jako najwyższy priorytet dla instrumentów. Dzięki licznym testom i zaawansowanemu zarządzaniu jakością zapewniamy, że każdy instrument spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

ReicoDent to niemiecka jakość i precyzja – przekonaj się sam i zapoznaj z gamą produktów.

Pobierz instrukcję użytkowania narzędzi stomatologicznych.

KATALOGI ReicoDent

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami Napisz lub zadzwoń