Poznaj nasze produkty

Stomatologia estetyczna

Wybielanie Prevdent

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń. Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

Wybielanie nakładkowe Prevdent

Zestawy do domowego wybielania zębów Prevdent Domowe zestawy naprawczo-wybielające PrevDent® nHAp™ to nowa generacja wybielania zębów do stosowania w domu.

Serum naprawcze NHAP

Serum naprawcze nHAp w formie aplikatorów gąbkowych stanowi wydajną alternatywę dla produktów z fluorem. Nano-cząstki serum naprawczego są wystarczająco małe, by wniknąć w zębinę, związać ją, chroniąc przed potencjalnymi uszkodzeniami w przyszłości.

Pasta Prevdent

Opatentowana pasta marki PrevDent zawiera unikalne połączenie nano- hydroksyapatytu o stężeniu 15% oraz ksylitolu. Cząsteczki nano zawarte w paście są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny.

Płyn do płukania Prevdent

Płyn do płukania ust PrevDent zapewnia dodatkową ochronę zębów przed próchnicą, dzięki składnikom takim, jak ksylitol i gliceryna. Stosowany w połączeniu z pastą do zębów PrevDent skutecznie chroni zęby przed próchnicą i ubytkami.

Zestaw DeSensiDent Prevdent

Sięgnij do domowego zestawu do walki z nadwrażliwością zębów DeSensiDent. W skład zestawu wchodzą cztery aplikatory nasączone nHAp w najczystszej postaci, a także tubka z pastą do zębów z 30% stężeniem nHAp o pojemności 30 ml.