Poznaj nasze produkty

Chirurgia i regeneracja

The Graft - biomateriał

THE Graft jest to naturalny, mineralny materiał do odbudowy kości, produkowany z deproteinizowanej wieprzowej kości gąbczastej.

The Graft Collagen

LegoGraft® to biokompatybilny, bezpieczny i naturalny materiał pochodzenia wieprzowego stosowany do przeszczepów kostnych, w formie bloku kostnego.

OpenTex

OpenTex™ to nieresorbowalna membrana wykonana z czystego politetrafluoroetylenu (PTFE) o jakości medycznej, który jest biologicznie obojętny i ma przewidywalne działanie barierowe.

OpenTex TR

Membrana zrobiona jest ze 100% politetra-fluoroetylenu (PTFE) i ramy z tytanu stopnia 1., które wykazują biologiczną obojętność. Nieresorbowalna membrana z PTFE OpenTex™-TR z tytanową ramą jest wyposażona w powierzchnię o strukturze i porowatości.

BioCover

BioCover™ to resorbowalna membrana kolagenowa składająca się z tkanek wieprzowych (włókna II i III typu), które pod względem filogenetycznym są podobne do kolagenu ludzkiego.

Biotex opakowanie

BioTex

Niewchłanialna nić z PTFE Biotex™ – pojedyncza, niewchłanialna nić monofilamentowa z podłączoną do niej igłą chirurgiczną ze stali nierdzewnej. Nić jest niepowlekana, niebarwiona, jałowa i przeznaczona wyłącznie do jednorazowego użytku. Składa się ze 100% PTFE.

Smartbrane

SMARTBRANE to resorbowalna membrana kolagenowa wyprodukowana przy użyciu nowoczesnej technologii do opracowania osierdzia wieprzowego.

PeriAcryl® 90

PeriAcryl®90 syntetyczny klej tkankowy używany wewnątrz jamy ustnej podczas zabiegów chirurgii stomatologicznej.

Bloodstop® IX

BloodSTOP® iX to opatrunek homeostatyczny tworzony do chirurgicznej aplikacji wewnątrz organizmu oraz miejscowego zastosowania na powierzchni skóry.

HYADENT BG

Wysoce skoncentrowany żel z kwasem hialuronowym, będący miksturą zawierającą kwas usieciowany (1,6%) i naturalny (0,2%).

KOMETA BIO

The Smart Dentin Grinder to innowacyjne urządzenie, które w łatwy i szybki sposób umożliwia produkcję wysokiej jakości autologicznego biomateriału z zębów pacjenta.

Navident

Navident stanowi przełomowe rozwiązanie w implantologii wspomaganej komputerowo. Oferuje chirurgom stomatologom łatwą w obsłudze, dokładną, przenośną metodę planowania pożądanego uzupełnienia i wprowadzenia implantu u pacjenta wirtualnego, a następnie wykonanie planu w szczęce rzeczywistego pacjenta.

Safescraper® TWIST

Safescraper® TWIST to jednorazowy, sterylny przyrząd do pobierania i gromadzenia tkanki kostnej. Skrobaczka umożliwia pozyskanie materiału w sposób mniej inwazyjny niż w przypadku tradycyjnych metod.

Bonesier

Bonesier to urządzenie przeznaczone do nawiercania i pozyskiwania kości od pacjenta. Wiertło do pobierania kości o średnicy 6 mm lub 3 mm. Przezroczysta tulejka pozwala sprawdzić ilość zgromadzonej kości.

DESS

DESS Dental Smart Solutions oferuje szeroką gamę wysokiej jakości łączników i komponentów implantologicznych kompatybilnych z wieloma systemami implantów dostępnych na rynku.

Deppeler

Firma Deppeler dostarcza praktykom narzędzia o nienagannej jakości, spełniające ich potrzeby i oczekiwania. Instrumenty, które łączą w sobie elastyczność i wytrzymałość, zapewniając doskonałe wrażenia dotykowe i niezrównaną trwałość.

Nieresorbowalne nici chirurgiczne

SMI spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak EN ISO 13485 oraz Dobre Praktyki Wytwarzania (eng. Good Manufacturing Practices GMP). Produkty tego producenta wytwarzane są najnowocześniejszymi technikami, a wszystkie mieszanki są na najwyższym poziomie technicznym.

Resorbowalne nici chirurgiczne

SMI spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak EN ISO 13485 oraz Dobre Praktyki Wytwarzania (eng. Good Manufacturing Practices GMP). Produkty tego producenta wytwarzane są najnowocześniejszymi technikami, a wszystkie mieszanki są na najwyższym poziomie technicznym.

Perisolv

PERISOLV® to innowacyjny, skuteczny, przyjazny dla tkanek preparat o miejscowym działaniu antyseptycznym. Stanowi skuteczny środek wspomagający terapię periodontologiczną – usuwa bakterie powodujące paradontozę, redukuje głębokość kieszonek oraz leczy stan zapalny przyzębia.

hyaSEPT

Skład preparatu Hyasept został opracowany na podstawie wyników badań naukowych. Pirnazar i in. (1999) wykazali, że roztwór zawierający 0,1% HA o masie 1300 kDa miał najlepsze ogólne działanie bakteriostatyczne względem sześciu szczepów bakterii w porównaniu z roztworami o innych stężeniach i masie cząsteczkowej.

PRF Process Choukroun

Wirówka PRF Duo to urządzenie do pozyskiwania różnych form fibryny bogatopłytkowej (A-PRF+ oraz I-PRF). PRF Duo Quattro jest automatycznym i prostym w obsłudze urządzeniem. Konstrukcja oraz kalibracja poszczególnych parametrów urządzenia są wynikiem wieloletnich doświadczeń badaczy zespołu dr Josepha Choukrouna.

ReicoDent

ReicoDent to marka narzędzi stomatologicznych produkowanych przez niemiecką firmę devemed GmbH. Tradycyjna firma rodzinna Karl Reichle & Co. z Nendingen (Tuttlingen) została założona w 1904 roku przez Karla Reichle. Około 1960 roku narodziła się marka DEVE, która wkrótce została doceniona na całym świecie, szczególnie za wysokiej jakości kleszcze, które do dziś są popularne i nadal cieszą się dużym zainteresowaniem.