Pasja zaczyna się na nowo

Aktualności

KURS

Zapraszamy 17-18 listopada 2023r. na kurs Naturalnie i zdrowo. Zastosowanie PRF w medycynie estetycznej. Dlaczego warto?, który odbędzie się w Klinika na Brzozowej ul. Brzozowa 41, Laski koło Warszawy. 

Celem kursu jest wprowadzenie lekarzy dentystów w  zagadnienia estetyki twarzy i omówienie Cleopatra Technique TM jako sposobu na poprawę ogólnego wyglądu pacjenta i dopełnienie jego pięknego uśmiechu. Cleopatra Technique TM to innowacyjna procedura odmładzania skóry oparta na medycynie regeneracyjnej, polegająca na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta do regeneracji skóry. Procedura ta może być stosowana w codziennej praktyce, przy maksymalnym stosunku kosztów do korzyści zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.  Zostanie opisana krok po kroku od zabiegu wstępnego, poprzez właściwe leczenie, po leczeniu aż do opieki domowej, w celu utrzymania długotrwałych rezultatów.

Wykładowca:

lek. dent. Agnieszka Kłoczko-Pyclik

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – wydział lekarski odd. Stomatologia.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej – Medycyna Estetyczna dla lekarzy (studia podyplomowe).

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Właścicielka Gabinetu Stomatologicznego i Medycyny estetycznej AGMARDENT Beauty.

Regularnie bierze udział w licznych kursach doszkalających i konferencjach z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki,  pierwszej pomocy i medycyny estetycznej.

Prowadzi liczne szkolenia z zakresu terapii łączonych w medycynie estetycznej z zastosowaniem lasera Fotona i preparatów autologicznych ( 2-dniowe praktyczne szkolenia oraz warsztaty na targach i kongresach: WDMS, KRAKDENT, DENTOPOLIS, LA&HA POLAND).

 

PROGRAM:

Piątek 17 listopada (część teoretyczna)

  • Wpływ lekarza dentysty na estetykę twarzy. Starzenie się – charakterystyka i profilaktyka. Anatomia i fizjologia skóry i ust.
  • Materiały, metody i techniki iniekcyjne.
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o PRF: przygotowanie, protokoły, szybkość, obsługa i tryb aplikacji. Zastosowanie w medycynie – wskazania i przeciwskazania, zalecenia.
  • Porównanie zastosowania PRF vs. kwasu hialuronowego / toksyny botulinowej / nici PDO / zabiegów laserowych (koszt / skuteczność). Czy PRF może zastąpić je wszystkie lub działać razem z nimi jako leczenie skojarzone? Po jakim czasie od aplikacji efekt znika? 
  • Sekrety Techniki Kleopatry TM.  Przygotowanie pacjenta i jego skóry przed zabiegiem, opieka bezpośrednio po i pielęgnacja po zabiegu.
  • Przypadki kliniczne dla każdego protokołu, od mikronakłuć po iniekcje we wszystkich obszarach twarzy (czoło, okolice oczu, usta, policzki, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, szyja i dekolt).
  • Pokazowy pacjent.

Sobota 18 listopada (część praktyczna)

  • Zabiegi na żywo

CENA:

2400 zł

MIEJSCE SZKOLENIA:

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski

INFORMACJE I ZAPISY:

Liberdent

e-mail: szkolenia@liberdent.pl

tel.: 787 966 158

liberdent-edukacja.pl